Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna « Staromieście Rzeszów »
Forum Mieszkańców Osiedla Staromieś›cie w Rzeszowie

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory Samorządowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna -> Staromieście Rzeszów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal_sz
Administrator

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 8:38 pm    Temat postu: Wybory Samorządowe Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Sławek ma dla nas wiadomość:

Jak wszyscy to ja też... Rozpoczynam kampanie wyborczą do Rady Miasta Rzeszowa. Jestem kandydatem w okręgu 2 Komitetu Wyborczego Rozwój Rzeszowa. Moje miejsce na liście to-2. Proszę o głosy mieszkańców osiedli: Staromieście, Załęże, Słocina, Pobitno, Wilkowyja , Mieszka I oraz 1000-lecia. Moje doświadczenie ,kompetencja oraz praca na rzecz mieszkańców świadczą o mojej przydatności w Radzie Miasta.[img][/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 6:23 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

1.jpg
 Opis:
 Rozmiar:  213.16 KB
 Oglądano:  540 raz(y)

1.jpg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal_sz
Administrator

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka słów od Sławomira Gołąba Smile

"Moje działania na rzecz osiedla Staromieścia:

- zdobycie w budżecie obywatelskim 300 tys. złotych na remont boiska trawiastego przy ul. Skrajnej,

- przebudowanie skrzyżowania oraz budowa miejsc parkingowych przy Szkole Podstawowej nr 13,

- zapewnienie środków finansowych w budżecie Rzeszowa na przebudowę ulicy Skrajnej-będzie realizowane w 2019 r.,

- zapewnienie środków finansowych na przygotowanie dokumentacji budowy sali gimnastycznej w SP nr 13,

- remont drogi dojazdowej do cmentarza oraz budowa miejsc parkingowych,

- upamiętnienie wybitnych postaci Staromieścia: Ks. S. Fołty, ks.J. Stafieja oraz Michała Beresia nazwaniem ich imieniem ulic osiedlowych oraz ronda przy ul. Wyzwolenia,

- nadanie RDK Staromieście imienia Jana Robaka oraz organizacja okolicznościowego koncertu,

- rozbudowa Osiedlowego Domu Kultury,

- organizacja wydarzeń kulturalnych- Staromiejska Wigilia, Staromiejskie Pisanki, Dni Osiedla,

- praca w Stowarzyszeniu Przyjaciół Staromieścia, wieloletni przewodniczący Rady Osiedla.

Proszę o Państwa głosy.

Pozdrawiam
Sławomir Gołąb"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna -> Staromieście Rzeszów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: